Fashion month – trendy na jaro 2018!

Měsíc módy (org. Fashion month) je jednou z nejdůležitějších a nejočekávanějších událostí v módním průmyslu. Jedná se o čtyřtýdenní období, ve kterém se odehrají TOP módní přehlídky v těch největších městech. Slavní módní návrháři vždy představí své modely v Miláně, Paříži, Londýně a NewYorku. No nezní to lákavě? Zjistili jsme pro vás, jaké jarní trendy pro rok 2018 byly tentokrát během tohoto kouzelného měsíce představeny!

 

Výsledek obrázku pro fashion

 

1. Overaly a kombinézy

Byly představeny v elegantní verzi. Overaly a kombinézy budou toto jaro vidět na každém rohu. Zaměří se na ně i velké značky jako Gucci. A to je skvělé! Jsou totiž opravdu stylové a hodí se na každý typ postavy!

Dámský overal elegantní černý

Kupujte na Stylomat.cz

2. Sportovní oblečení.

Zde není řeč pouze o běžeckých soupravách nebo outfitech do posilovny. Módní návrháři představili zajímavé kombinace sportovních kousků s těmi elegantními. Pokud tedy na jaře spatříte dívku v elegantní sukni a sportovní mikině nedivte se. Jde s módou!

Šedé legíny fit and happy s oranžovými detaily

Kupujte na Stylomat.cz

3. Džínovina

Módní giganti letos s džínovinou rozhodně nešetřili. A nezůstali jen u kalhot nebo bund. Vidět byly i boty, sukně nebo košile. Prostě kompletní džínové outfity. Zajímavá kombinace, že?

Sportovní šaty z viskózy s potiskem stínovaných modrých džín s malými květy

Kupujte na Stylomat.cz

4. Růžová

Podobně jako s džínovinou, se velkému zájmu mohla těšit i růžová barva. Kompletně růžové outfity byly vidět všude kolem. Dokážete si představit vyjít ven v růžových botách, kalhotech, košili i svetru? Možná to brzy bude běžné.

Růžové tenisky

Kupujte na Stylomat.cz

5. Šaty přes triko

Toto byla velice zajímavá novinka. Šaty všech druhů (dlouhé, krátké, společenské, volnočasové) nosily hojně všechny modelky. Jen s drobnou změnou. Pod nimi měly obyčejná trika! Zajimavý a velmi stylový nápad.

 

 

Růžové šifónové šaty

Kupujte na Stylomat.cz

Dámské triko Georgia bílé

Kupujte na Stylomat.cz

 

V módě zůstane hodně prvků z jara loňského. Nicméně se představilo mnohem více zajímavých a extravagantních trendů jako třeba průhledné šaty, nebo modely, které připomínaly klaunský kostým. Troufli byste si jít takto například do práce?

Zdroj: Personalshop

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *