Jak nosit baret

Ač by se tak mohlo zdát, nošení baretu není žádná věda. Pokud vyznáváte elegantní styl, zbožňujete originální módní doplňky a chcete být za každou cenu stylová, nemusíte už váhat. Jarem, zimou i podzimem vás v pohodlí a teple provedou naše módní barety!

K čemu vůbec nosit baret?
Zkrátka ke všemu. Pokud máte raději sportovnější styl a v chladnějších dnech ihned saháte po bundě, rozhodně vás potěší baret s kšiltem nebo pletený baret. Ať už bude v barvě kalhot, nebo bude ladit s ostatními módními doplňky. Ke kabátu sáhněte po francouzské klasice, či skotském střihu. Zkrátka snadno a rychle můžete svou eleganci posunout na ještě vyšší úroveň.

Jak se nosí baret?
Na plno způsobů, stačí si vybrat ten správný střih. Klasický francouzský baret se dá nosit rovně, na stranu, více „splácnutý“ i objemný. Dá se s ním opravdu vyhrát. To samé platí i například u skotského baretu ozvláštněného roztomilou bambulkou. Pletené barety můžete nosit i spadlé dozadu k vlasům, trochu na způsob nošení houmlesky. Zajímavou kombinací obecně s barety je i účes, s rozpuštěnými vlasy, pleteným copánkem či nízkým drdolem…vždy budete vypadat jedinečně. Dále si už jen stačí vyhrát s detaily. Pořídila jste si krásný baret s perličkami? Proč ho nesladit s náušnicemi? Nebo vám právě přišel kousek s mašlí? Neváhejme a pohrajme si i s detaily.

Baret z angory vás zahřeje i v tom nejchladnějším počasí

Baret dokáže být střídmým i extravagantním módním doplňkem. Je hravý, zábavný, stylový, a ještě navíc praktický v každém počasí. Ve chvíli, kdy baret nasadíte na hlavu, už ho nebudete chtít sundat.

Vyberte si svůj vyvolený baret na Stylomat.cz a potěště sebe i svou peněženku. Nakupte snadno a rychle ZDE.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *