Jak vybrat správné plavky k Vaší postavě? Poradíme Vám!

Přijdete do obchodu a nemůžete vybrat vhodné plavky k Vaší postavě? Věřte, že nejste samy! Zaměřili jsme se proto na typy postav a které plavky k nim sedí nejlépe! Přečtěte si článek, ať se Vám plavky příště vybírají snadno a rychle! Uvidíte, že takto budete mít s nakupováním i větší radost!

 

Trojúhelník

Charakteristika postavy: horní polovina těla je útlejší, ramena jsou úzká a postava rozšiřuje směrem dolů

Vhodné plavky: Vašim cílem je zdůraznit horní polovinu těla. Proto volte výrazný vršek plavek obohacený třeba o sněrování nebo plastické vzory. Spodní díl plavek volte jednobarevný a nevýrazný.

Obrácený trojúhelkník

Zde platí přesný opak pro postavu trojúhelník. Tedy horní část postavy je mohutnější, než ta spodní. Při výběru plavek se tedy zaměřte na spodní díl.

Přesýpací hodiny

Charakteristika postavy: stejně široké boky a ramena, úzký pas

Vhodné plavky: S tímto typem postavy chcete Vaše křivky zvýraznit. Slušet Vám budou jak klasické trojúhelníky, tak plavky bez ramínek. Nohy můžete chytře prodloužit decentně vykrojenými kalhotkami.

Jablko

Charakteristika postavy: větší břicho, široký trup, nevýrazný pas

Vhodné plavky: S tímto typem postavy hledejte plavky, které zmenší Vaše břicho, a celkově Vás opticky prodlouží. Jsou to zejména jednodílné plavky nebo tankini.

Drobná prsa

Charakterizovat tuto postavu asi není třeba. Pro Vás, kteří ji máte platí jedno pravidlo. Čím více, tím lépe! Vybírejte plavky s nejrůznějšími ozdobami jako jsou třásně nebo volánky. Nevyhýbejte se ani kombinování výrazných barev!

Objemný hrudník

Tato postava je opakem té předchozí. Vašim cílem je ňadrům poskytnout oporu. Volte klasické podprsenkové tvary, kostice a široká ramínka.

Plnější postava

Máte-li plnější postavu, vždy se zaměřujte na materiál. Volte takový, který zformuje Vaši postavu. Vhodný střih je do véčka a barvy spíše tlumené.

 

Už víte, jaké plavky Vám nejlépe padnou? Pak mrkněte na PLAVKY NA STYLOMATU a pořiďte si jednoduše z pohodlí domova!

Ukázka z naší nabídky:

Plavky bez výztuže Berta černéPlavky tankiny Adina s proužkyJednodílné plavky Daisy šedéDvoudílné plavky Doris s květy pro plnoštihlé

Dámské plavky Abra černé s zelenouDámské plavky tankiny Tiffany 2 šedéJednodílné plavky Maryla IIIPlavky monokiny Valentina II se vzorem

 

Zdroj: Proženy.cz: Konečně padnoucí plavky? Máme návod, jak je vybrat podle postavy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *