Jarní trendy vzory a barvy pro sezónu 2019

Odložte teplé kabáty, zima je u konce. Vládu nad počasím převzalo jaro společně, se kterým přišly i trendy vzory a barvy pro letošní sezónu. Nechte se inspirovat, oblíkněte se do svěžích květovaných vzorů nebo se zkrátka vraťte, k retro puntíkům! Pokud, ale chcete vyniknout, rozhodně svůj šatník vybavte pestrými barvami, které podtrhnou Vaši kreativitu a oslní Vaše okolí!

Nechte se inspirovat naším článkem o trendy jarních vzorech a barvách a jak je nosit. Buďte IN v jakémkoliv ročním období!

Květiny všude kam se podíváš!

Květinový vzor je neodmyslitelnou součástí každého jarního období už několik let. Různé tvary a druhy květin, které zároveň září bohatou škálou pestrých barev, báječně osvěží Váš outfit a podvědomě do Vás vlije novou vlnu energie.

Květinové vzory nejsou pouze součástí sladkých romantických outfitů. Báječně se hodí i k ležérnímu oblečení a v kombinaci s džínovinou vypadají naprosto senzačně. Baleríny či páskové boty můžete nahradit teniskami nebo celkový outfit doplnit sportovní či koženou bundou.

Nebo se zcela vytrhněte se ze stereotypu květovaného vzoru! Vsaďte na květinové výšivky, které mohou zdobit jakýkoliv kus oblečení, a dokonce i obuvi. Květinová výšivka ozvláštní zejména ty kousky oblečení, u kterých byste to nečekala, jako například bundy nebo kalhoty.

Květinové vzory a květinové výšky z Vašeho outfitu udělají zkrátka univerzál. Květiny se perfektně hodí na jakoukoliv událost či akci, ať už jde o společenské akce, rande nebo jen schůzku s kamarádkou či festival. S květinami totiž nikdy nic nepokazíte!

POZOR: Dávejte veliký důraz na kombinování. Kreativitě se sice meze nekladou, ale v tomto případě kombinace různých druhů květin, které si nejsou ničím moc podobné není úplně ta nejlepší volba

Puntíky, puntíky, a ještě jednou PUNTÍKY!

Že puntíky jsou už čistou retro záležitostí? Omyl, puntíky se hlásí opět o slovo. Puntíkované vzory se vracejí zpět do módy. Jsou oblíbenou součástí mnoha typů oblečení, od spodního prádla až po kabátky, boty či šátky. Oblékněte si puntíky a vciťte se do kůže módních hvězd jako Catherine Hepburn nebo Hedy Lemarr.

Puntíky jsou již na tak vysoké úrovni, že si můžete vybírat z různých typů. Liší se nejen velikostí a barvou, ale také decentností a naopak extravagancí. Tento skotačivý vzor mnohdy ve Vás vyvolá hravost. Báječně se navíc hodí k jakékoliv události, ať už na schůzku se šéfem nebo na páteční diskotéku.

POZOR: Puntíkovaný vzor není mnohdy lehké zkombinovat. V tomto případě se rozhodně vyplatí zásada jednoduchosti. Kombinujte puntíkované a jednobarevné části oděvu.

Zebří proužek sem a ten tygří zase tam

Zvířecí vzory byly možná jeden čas kritizovány, ale statečně se vrhly do boje a vydřely si jednu z nejvyšších příček top jarních vzorů. Srst exotických zvířat se přenesla na trička, kabáty, kalhoty, spodní prádlo, obuv, a i ostatní doplňky. Typické vzory leopardů a tygrů rozšíří mnoho dalších druhů, například zebří proužky či žirafí fleky.

Zvířecí vzor v každé ženě proudí tu správnou divošku a rozhodně přitáhnou pozornost mužského obecenstva. Outfit inspirovaný exotickými zvířaty z džunglí či afrických plání je skvělou prezentací na večírcích i různých oficiálních a neoficiálních akcích, které se nepojí s tématem ochrany zvířátek.

POZOR: Zvířecí vzory jsou extravagantní a vždy přitáhnou pozornost. Stejně jako u puntíků je velice důležitá opatrnost kombinace částí outfitu. Svrchní část obdařenou zvířecím vzorem doplňte jednobarevným spodním dílem, nebo samozřejmě naopak. Každopádně je důležité se vyvarovat vzhledu připomínající celé zvíře.


Pastelové odstíny

Barevné trendy odstíny letošní sezóny? Levandulová, korálová, meruňková a béžová v pastelových odstínech. Ostatní pastelové barvy se však také neztratí.

Pastelové odstíny působí především něžně a báječně osvěží Váš jarní outfit. Navíc jdou jednoduše kombinovat, hodí se na jakýkoliv typ oblečení i, na kteroukoliv společenskou i každodenní akci. Největším trendem však zůstává kompletně laděný tón v tónu, nebo kombinace pastelové barvy s barvou sytou.

POZOR: Mějte na paměti, že byste neměla kombinovat více než dvě různé barvy. Pokud však chcete experimentovat vložte mezi tyto odstíny, také ty neutrální, jako například bílá, šedá, nebo černá. Báječně vypadají pastelové barvy v kombinaci s džínovinou.

Neonové barvy

Stejně jako puntíky či zvířecí vzory, tak se vrací zpět i trend neonových barev. Zatímco u některých je velice oblíbený, mnozí se jim naopak vyhýbají. Není k tomu však důvod, neonové barvy vypadají skvěle na každém typu oblečení!

Neonové barvy Vás doslova rozsvítí a přitáhnou veškerou pozornost Vašeho okolí. Objevuje se takřka na každém typu oblečení, od spodního prádla, přes plavky až na topy či bundy. Výjimkou není ani fosforující neonová obuv samozřejmě řádně doplněná o kabelku či batůžek. Mezi typické neonové barvy se řadí žlutá, oranžová, zelená a růžová. Začal se objevovat i modrý odstín této barvy.

POZOR: Nejjednodušší je tyto barvy kombinovat s bílou či černou barvou a vytvořit tak sportovní či elegantní outfit. Kombinace neonového svršku a jednobarevných kalhot vytvoří báječný sportovní outfit. Naopak šaty v neonové barvy doplněné o tmavé sako hrají extravagantní elegancí. Důležité je vybrat si pouze jednu neonovou barvu doplněnou o barvu klasickou a vyhnout se vzhledu dopravního kuželu.

Doufáme, že Vám tento článek poskytl užitečné informace a přejeme Vám ten nejpříjemnější nákup v plném stylu. Užívejte si krásných jarních dnů v plném stylu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *