Léto 2019 v plném stylu s trendy doplňky

Tropické třicítky, zářící Slunce, vymetená obloha, léto už zkrátka převzalo vládu nad počasím. Je proto načase, aby i váš šatník ovládly trendy kousky oblečení, doplňků a bot, které z vás udělají královnu městských ulic i pláží v této letní sezóně!

Jaké trendy nesmějí ve vaší šatní skříni rozhodně chybět, a jaké naopak uklidit hluboko do jejích útrob? To vše naleznete v tomto článku. Kromě toho nezapomeňte navštívit náš
e-shop stylomat.cz a vybírat z nepřeberného množství produktů, které jen tak nikde neseženete!

Bezedné kapsy

Proti mašlím tvrdě bojují velké multifunkční kapsy. I v tomto případě platí, že čím větší, tím lepší a modernější! Rozhodně u bund a mikin s „bezednými“ kapsami nebude řešit problém kam s klíči, telefonem, peněženkou, apod.

TIP: Bezedné kapsy jsou cool zejména u moderní parky. Letní bundičky jsou báječnými společníky při větrných dnech.

Vybírejte z nepřeberného množství produktů na našem
e-shopu. Nenechte si ujít trendy
šaty, topy a kraťasy letošního léta!

Královsky modré šaty s kapsami

Vosí pas

Ne opravdu nemáme na mysli korzety. Tento efekt totiž lze jednoduše utvořit stylovým páskem. Pásky jsou trendem, který nikdy nevyjde z módy.

TIP: Letos letí širší pásky, které báječně doplní například jednoduché šaty a tím je ozvláštní.

Vybírejte z nepřeberného množství produktů na našem e-shopu. Nenechte si ujít trendy šaty, topy a kraťasy letošního léta!

Turecká móda

Nechte se inspirovat tureckou módou a ochraňte svoji hlavu před paprsky slunce moderním trendy turbanem. Odložte klobouky a kšiltovky, nahraďte je šátky!

TIP: Neklaďte meze své kreativitě. Sáhněte místo po jednobarevných šátcích po těch vzorovaných a barevných.

Vybírejte z nepřeberného množství produktů na našem e-shopu. Nenechte si ujít trendy šaty, topy a kraťasy letošního léta!

Doplňky nejsou však jedinými módními trendy letošního léta! Nechte se inspirovat dalšími články o stylových letních trendech a staňte se královnou módy.

Léto 2019 v plném stylu s trendy barvami
Léto 2019 v plném stylu s trendy vzory
Léto 2019 v plném stylu s trendy materiály
Léto 2019 v plném stylu s trendy střihy

Doufáme, že Vám tento článek poskytl užitečné informace a přejeme Vám ten nejpříjemnější nákup spodního prádla v plném stylu.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *