Léto 2019 v plném stylu s trendy materiály

Tropické třicítky, zářící Slunce, vymetená obloha, léto už zkrátka převzalo vládu nad počasím. Je proto načase, aby i váš šatník ovládly trendy kousky oblečení, doplňků a bot, které z vás udělají královnu městských ulic i pláží v této letní sezóně!

Jaké trendy nesmějí ve vaší šatní skříni rozhodně chybět, a jaké naopak uklidit hluboko do jejích útrob? To vše naleznete v tomto článku. Kromě toho nezapomeňte navštívit náš
e-shop stylomat.cz a vybírat z nepřeberného množství produktů, které jen tak nikde neseženete!

Nejen sexy krajka

Krajka si stále drží svůj žebříček v oblíbenosti. Během letního období se však na výsluní dostala háčkovaná krajka. Tento trend se hodí zejména na plážové radovánky. Vybírat však můžete z různých vzorů.

TIP: Pokud vás již nebaví neustálé vymýšlení, co na sebe přehodit přes plavky, jsou krajkované šaty naprosto skvělou volbou!

Vybírejte z nepřeberného množství produktů na našem
e-shopu. Nenechte si ujít trendy
šaty, topy a kraťasy letošního léta!

Krajkový růžový top

 

Džínovina

I džínovina si letos našla své místo na žebříčku letních trendů. Kromě nikdy z módy nevycházejících džínových kraťas se o slovo přihlásily i džínové vesty a bundy, které přijdou vhod při náhlém ochlazení.

TIP: Vintage styl se již nebrání kombinování džínoviny s džínovinou, je však nutné dobře promyslet kombinování odstínů.

Vybírejte z nepřeberného množství produktů na našem
e-shopu. Nenechte si ujít trendy
šaty, topy a kraťasy letošního léta!

Džínová bunda

Lehká síťka

Síťovaný materiál je skvělou náhradu za krajku. Během horkých dnů poskytne lehkost a vzdušnost.

TIP: Pokud vás již nebaví neustálé vymýšlení, co na sebe přehodit přes plavky, jsou síťované šaty naprosto skvělou volbou!

Vybírejte z nepřeberného množství produktů na našem e-shopu. Nenechte si ujít trendy šaty, topy a kraťasy letošního léta!

Materiály nejsou však jedinými módními trendy letošního léta! Nechte se inspirovat dalšími články o stylových letních trendech a staňte se královnou módy.

Léto 2019 v plném stylu s trendy barvami
Léto 2019 v plném stylu s trendy vzory
Léto 2019 v plném stylu s trendy střihy
Léto 2019 v plném stylu s trendy doplňky

Doufáme, že Vám tento článek poskytl užitečné informace a přejeme Vám ten nejpříjemnější nákup spodního prádla v plném stylu.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *