Módní trendy na podzim 2021

Letní prosluněné dny už nám pomalu končí. Věříme, že jste si je užili tak jako my. Doufáme, že jste se ukázali v těch nejlepších módních outfitech, které nám jen mohli módní návrháři poskytnout. No a přichází nám na řadu trošku chladnější a přesto veselý a hravý podzim. Pojďte ho přivítat společně s námi. Podzim nám dává najevo, že je ten nejvyšší čas vyměnit letní šatičky za kousky, které vás více zahřejí. Letošní podzim bude ve znamení barev.

No a na co se můžete těšit? 

Trendy pastelové barvy pro podzim 2021

Milovnice pastelových barev a výrazných odstínů si rozhodně přijdou na své. Na scénu totiž přichází outfity výrazné růžové barvy, které si zamiluje každá žena, co má radši extravagantnější styl. Následně se můžete setkat s barvou pastelová fialová. Cardigan se dá krásně zkombinovat k modrým džínsům.  Dále blankytná modrá mikina která se hodí k černým legínám, ale můžete jí uplatnit i v kombinaci s roztrhanými džínsy.

Ovšem ženy, které se přiklání spíše k méně výraznějším odstínům, budou také mile překvapeny. černé, béžové, či šedé barvy si svoje místo ponechají i v letošní podzimu.

Máte rádi kožené outfity?

 

 

V letošním podzimu budou stále v kurzu. Snad nejvíce oblíbené bývají ze zmiňovaných kožených outfitů křiváky, které se dají zkombinovat zhola k čemukoliv. Můžete si ho vzít k roztrhaným džínsům, legínám či sukni. Svoje uplatnění tento kousek najde i u více business outfitů. Křivák je pozvedne úplně na jinou úroveň, ideální je v kombinaci s bílou košilí.

 

 

Kožené sukně, jsou snad nejvíce oblíbené kousky mezi ženami. Aby taky ne, tyto kousky zkombinujete do casual stylu s elegantní blůzičkou a sáčkem. Setkat se s nimi můžete i u drsnějšího rockového stylu.

 

Retro kousky stylu 70-60 léta jsou opět tu

 

Není žádné překvapení, že jsou už dlouhou dobou trendy módní výstřelky 80 a 90 let, letos nám návrháři připravili překvapení v podobě 70 až 60 let, které zkombinovali s 80-90 lety, a touto kombinací vytvořili zajímavé originální kousky.

Můžete se tedy těšit na vzdušné maxi šaty s paisley vzorem, manšestrové obleky, svetry s folk motivy nebo krátké sukně ve tvaru písmene A.

 

 

 

Objem je na prvním místě

Toto období rozhodně zahoďte veškerou ostýchavost a minimalismus. Vyměnili je výrazné střihy inspirované 80 léty. Buffy a balónové rukávy záhyby a volánky podtrhnou vaši ženskost.

Tyto střihy nebudou pouze na halenkách ale i na svetrech nebo dokonce na sakách, jako tomu bylo už loni, zůstává tento trend i v letošním podzimu.

 

 

 

 

Kalhotové kostýmy 

Doba se začíná zlepšovat a postupně se nám daří vracet se do normálu, lidé se vracejí do kanceláří, konferencí, na různé hudební a kulturní akce, posezení v kavárně apod. Návrháři doufají, že pandemická doba je pomalu u konce a veškerým lockdownům a všemožným nařízením už odzvonilo. Proto budou trendy pro dámy stylové kalhotové kostýmy.

 

Tyto kostýmy ve světlejších barvách budou viděny nejčastěji v pastelových barvách (modré, fialové, citronové, béžové až stříbrné). Pro večerní akce jsou vhodnější spíše zemitější odstíny červená, růžová, fialová, zelená nebo čokoládová barva.

 

 

 

 

 

Podzimní trendy 2021

Doufáme, že Vám tento článek poskytl užitečné informace a přejeme vám ten nejpříjemnější nákup v plném stylu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *