Postava typu “H”

Postava typu “H” známá jako postava obdélník se vyznačuje rameny, která jsou stejně široké jako boky. Širší je i pas a celá postava působí celkovou rovností. Těmito charakteristickými rysy velmi připodobňuje postavu typu I (sloup), od které však odlišuje trupem, který v případě této figury je poměrně široký a postava typu “H” nepůsobí tak štíhle jako postava typu “I”.

Ženy tohoto typu postavy by se měly snažit odvést pozornost od rovného širšího pasu. Stejně jako u mnohých postav, pokud je žena i takovéto postavy obdařena hezkýma nohama, může využít této přednosti a odvést pozornost na ně pomocí pěknou sukní.

Z jakých kousků oblečení sestavit dokonalý outfit, který sedne?

Pro tento typ postavy jsou vhodné zajímavé střihy, které odvedou pozornost od pasu. K tomu dopomůžou i výrazné ozdobení dekoltu, zejména tedy náhrdelníky, nebo šněrování ve výstřihu. Kromě toho také zajímavé brože, které ozvláštní outfit či jiné aplikace v oblasti prsou. V tomto případě si dámy mohou dovolit i zajímavé vzory topů.

Výhodou této postavy je, že může nosit jakýkoliv typ kalhot, ovšem musí dbát na jejich délku. Celkově jsou pro tuto postavu vhodné kousky oblečení, které lehce obepnou celou figuru.

TIP: Velice módním výstřelkem jsou každoročně kousky v antickém stylu a střihu, které jsou báječně k přivítání letních dnů. V těchto šatech si totiž každá žena bude připadat jako bohyně.

Jakému typu oblečení se rozhodně vyhnout?

Ženy postavy typu “H” by měly ze svého šatníku zcela vyloučit vše co zvýrazňuje pas. To znamená pásky a různé výrazné aplikace na oblečení jako jsou volánky, řasení a jiné možné detaily. V tomto případě, stejně jako v případě postavy typu “I”, jsou nevhodné i volné styly, či větší velikost oblečení.

Kde nakupovat? Přece na stylomat.cz!

Z bohatého výběru šněrovacích topů vybírejte zde.

Z nepřeberného množství letních šatů vybírejte zde.

Z pestré nabídky kalhot vybírejte zde.

Móda pro jednotlivé typy postav

Postava typu “I”, jednotvárná štíhlá postava bez typických ženských křivek.

Postava typu “V”, atletická figura, mnohdy se štíhlýma nohama.

Postava typu “A”, nesouměrná postava se širšími boky a úzkým pasem.

Postava typu “X”, symetrická postava s vy-rýsovaným pasem a níže posazenými boky.

Postava typu “O”, postava se širším pasem.

Postava typu “8”, souměrná postava v ramenou a bocích s typickými ženskými křivkami.

Doufáme, že Vám tento článek poskytl užitečné informace a přejeme Vám ten nejjednodušší výběr a příjemný nákup.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *