Správný outfit na podzim? Jednoduché tipy jak být na podzim trendy!

Léto je za námi a vystřídal ho podzim. S touto změnou přichází i čas, kdy musíme věci jako ktaťasy, sukně, overaly a další s létem spojené oblečení odložit na nějaký čas do skříní. Tak to by bylo. Co si ale na sebe obléct teď? Jak zvolit správný podzimní outfit, tak aby odpovídal módním trendům tohoto podzimu? Nebojte se, podaríme vám!

Tak začněme odzdola. Základem je určite volba správné obuvi. Tento podzim jsou velmi oblíbená takzvaná Perka (originálně kotníkové chelsea boots). Tyto velmi stylové a pohodlné boty s gumičkou si během posledních let oblíbila velká spousta žen i mužů. Vyrábějí se všech možných podobách a druzích. Mezi nejoblíbenější patříla v poslední době černá a hnědá perka s plochou podrážkou.

Boty bychom tedy měli vybrané a nyní se můžeme přesunout výše ke kalhotům. Už jste slyšeli o tregínách? Jsou podobné džegínám (kombinace legín a džínů), ale odlišují se tím, že je lze vyrobit z jakéhokoliv materiálu. Musí se jednat o materiál pružný. Rozdíl je i v tom, že u pasu nenajdeme gumu, ale třeba knoflík nebo zip. Tregíny tedy mohou být tou správnou volbou!

Na podzim je zima, a tak je potřeba se pořádně zahřát. Zde vůbec nevadí se držet klasiky a zvolit elegantní a hřejivý podzimní kabát. Víte že, nejstarší kabát je starý pět tisíc let a měl ho na sobě Otzi, lovec nalezený v alpském ledu? Kabáty jsou tedy opravdu nadčasové a nic jimi neskazíte!

Nakonec ještě můžeme podzimní outfit doladit stylovými doplňky jako jsou například šály, čepice nebo rukavice.

Podívejte se na příklad, jak by takto zvolený outfit mohl vypadat. Fantazii se ale samozřejmě meze nekladou, a tak je jen na vás, jak přesně si svůj podzimní outfit nakombinujete!

 

 

Líbí se vám tento outfit? Sestave si svůj na našich webových stránkách.

Příklad podzimního outfitu

Líbí se Vám tento outfit? Sestavte si ho také!

Perka kupujte ZDE

Tregíny kupujte ZDE

Kabáty kupujte ZDE

Klobouky kupujte ZDE

A nebo si sestavte úplně jiný outfit na     STYLOMAT.CZ, fantazii se zde meze nekladou!

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *