Zima 2019/2020 v trendy barvách

Podzimní období už skončilo a nastala dlouhá zima. Letošní zimní sezona bude ve světě módy hlavně o barvách. Zatímco, každý módní znalec vybírá jen pár letošních trendy barev, my jsme pro vás připravili článek, kde naleznete veškeré trendy barvy pro zimu 2019/2020 a rady jak je nejlépe kombinovat. Nezapomeňte, že vaši náladu prezentují hlavně barvy, které nosíte!

Hřejivě žlutá pro povzbuzení a hezčí den

Žlutá barva se ujala vedení během podzimu, ale jeho konce se nezalekla. Letošní zimní móda se totiž obohatila touto veselou barvou, která vás během těchto bezbarvých dnů rozhodně skvěle zvýrazní.

Žlutá barva se vyjímá hlavně v doplňcích. Žlutá čepice, baret či šála dokonale doladí váš outfit v umírněnějších barvách. Pokud navíc zkombinujete hnědý kabát či hnědé kozačky se žlutými doplňky budete dvakrát více trendy

Přátelská oranžová proti pesimismu

Oranžová je stejně jako žlutá barvou podzimu. Ovšem i oranžová barva, jako teplý odstín, se nedala zahnat do kouta a ovládla fashion svět svým přátelstvím. Báječně se hodí opět k univerzálnějším barvám jako doplněk.

Oranžové šály dokonale váš outfit vyladí a zvýrazní. Pokud jste odvážnější rozhodně nezahoďte oranžovou čepici či baret. Báječně se kombinují s hnědou barvou.  

Klidná hnědá pro větší trpělivost

Hnědá barva je jednou z těch univerzálnějších barev, které jsou základem celého outfitu. Mimoto hnědá barva je barvou pohodlí, ale o to je usedlejší. Pokud chcete být výrazněji oblečená je nutné hnědý set doplnit o barevnou šálu či hřejivou čepici. Pokud se zrovna necítíte na velkou pozornost je možné ji doplnit i o černé doplňky, protože předsudek k této kombinaci barev se už dávno rozplynul.

Hnědý zimní outfit je jedním z nejběžněji volených “barevných” outfitů během zimního období. Hnědé bundy, kabáty a zimní boty jsou skvělým základem pro barevné doplňky.

Jemná růžová podporující něžnost

Ač se to zdá divné, tak typická jarní barva se zařadila mezi trendy barvy pro zimní období 2019/2020. Tato barva je mířená spíše na ženy a je symbolem něhy, jemnosti a sladkosti. Růžová barva se v posledních několika sezónách stala velice módní barvou ve všech ohledech. 

Moderním a trendy kouskem v této barvě jsou například dámské kabáty. Ty se báječně kombinují s bílou šálou a botami. Skvělým kouskem jsou, ale například i růžové svetry. Pokud tedy chcete dodat svému outfitu sladkou tečku, tak růžová je nejlepší výběr.

Impulzivní červená pro větší sebevědomí

Červená barva si svoji příčku trendy zimních barev drží již několik sezón. Tato výrazná barva dokonale vyladí jakýkoliv outfit v univerzálních barvách a přitáhne pozornost. Červená barva navíc podtrhne vaše sebevědomí

Nejvíce moderním kouskem v této barvě je zimní kabát, ten se skvěle doplňuje s černými kozačkami či doplňkami. Do módy se navíc vrací i báječné červené kozačky a kabelky.

Uklidňující modrá, která uvolní

Modrá je dobrá a to v jakémkoliv období. Její “přirozené prostředí” se zejména směřuje však do zimy. Tato studená barva v těch nejrůznějších odstínech se chopila žezla trendy barev pro zimu 2019/2020. Tato barva krásně vynikne na saténu či denimu

Modrá se kromě na kalhotech a jeansech objeví i na kabátech a zimních doplňcích. Podle odstínu se tato barva báječně ladí s univerzálními barvami jako černá a bílá.

Barvy, které jsou pro každou zimní sezónu samozřejmostí

Barevná škála je opravdu rozšířená a tudíž trendy barev je nespočetné množství. Pro každé zimní období je naprostou samozřejmostí šedý, černý i bílý odstín. Letos se však na příčku top barev nezařadily.

Fashion oblečení v trendy barvách pro letošní sezonu naleznete na našem e-shopu www.stylomat.cz za báječné ceny. Obohaťte svůj šatník o módní kousky v trendy barvách a během pošmurných zimních dnů se rozzařte ve žluté či růžové a zlepšete den sobě i svému okolí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *